Visuotinis susirinkimas: išrinkta nauja valdyba ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Vakar, gegužės 19 dieną, Kauno Technologijos universitete (KTU) „Santakos slėnyje“ vyko Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos visuotinis susirinkimas. Apžvelgti 2014 metais nuveiktus darbus ir pasiektus rezultatus bei pasidalinti ateities planais sugūžėjo gausus būrys Asociacijos narių ir renginio svečių.

Visuotinį susirinkimą vedęs NPNA direktorius Aidas Vaičiulis sveikino susirinkusiuosius ir akcentavo, kad šis susirinkimas – išskirtinis, mat po ketverių Asociacijos valdyboskadencijos metų, bus renkama nauja.

Renginio vieta – „Santakos slėnis“, pasirinktas ne be reikalo, tokį sprendimą priimti paskatino net dvi priežastys. Prieš penketą metų būtent čia, Kaune, ir buvo įsteigta Nacionalinė pasyvaus namo asociacija. „Buvo daug diskusijų ir svarstymų, ką veiks Asociacija, kokiu tikslu ji kuriama, ko sieks ir taip toliau. Tačiau tik atsakę į visus šiuos klausimus nusprendėme ją įsteigti“,- prisiminimais dalijosi direktorius A. Vaičiulis.

Antroji priežastis – Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos ir Kauno Technologijos universiteto bendradarbiavimo įtvirtinimas. KTU statybos ir architektūros dekanas Žymantas Rudžionis ir NPNA direktorius Aidas Vaičiulis organizacijų draugystę įtvirtino pasirašydami bendradarbiavimo

SAM_5376

sutartį. Sutarties pasirašymo metu šalys pripažino, kad pažangą lemia glaudūs mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšiai, todėl šis bendradarbiavimas bus pagrįstas abipuse nauda.

Visuotinio susirinkimo metu buvo pristatyta Asociacijos veikos ataskaita už 2014 metus. Penktieji, jubiliejiniai Asociacijos (nuo NPNA įsteigimo) metai pasižymėjo svarbiais įvykiais – organizuota daug renginių, o į organizacijos veiklą įsiliejo nemažas būrys naujų narių: 2013 m. gruodžio mėnesį buvo 35 nariai, 2014 m. gruodžio mėnesį – 48 nariai, o šiuo metu net 50 narių. Naujiesiems Asociacijos nariams buvo iškilmingai įteikti nario pažymėjimai.

Bene svarbiausia užduotis Visuotiniame susirinkime buvo išrinkti naują Asociacijos valdybą. Pagal NPNA įstatus valdybą sudaro 11 asmenų. Buvo sulaukta 16 prašymų valdybos nario pozicijai užimti. Visiems buvo suteiktas žodis pasisakyti ir po slapto balsavimo, naujaisiais valdybos nariais išrinkti šie asmenys: UAB „Kauno Šilas“ vadovas Vytautas Adomavičius, UAB „Uponor“ vadovas Kęstutis Balčiūnas, UAB „Descon“ vadovas Mindaugas Dagys, UAB „BASF“ projektų vadovas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje Arturas Indičianskis, UAB „Saint-Gobain“ Isover ir Gyproc veiklos direktorius Darius Karvelis, UAB „Baltic engineers“ generalinis direktorius Darius Kvedaras, UAB „Concretus designers“ vadovas Rytis Mušauskas, UAB „EE Plius“ vadovas Remigijus Simanavičius, UAB „Amalva“ technikos direktorius Vytautas Šukys, NPNA direktorius Aidas Vaičiulis ir UAB „Veikmė“ generalinis direktorius Eugenijus Zaremba.

Asociacija sveikina naujuosius narius ir linki produktyvaus darbo!

Taip pat nuoširdžiai dėkojame nuolatiniam Asociacijos renginių partneriui UAB „BASF“ ir bendrovės atstovui Arturui Indičianskiui, kuris ne tik remia Asociacijos idėjas, bet ir pats jas generuoja. Ačiū!

Daugiau nuotraukų ir šventės akimirkų rasite čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1616147725297426.1073741835.1401096106802590&type=3