1

1. Namą jau pastačiau, bet už jo šildymą norėčiau mokėti mažiau.

Jei jūsų netenkina namo šildymui reikalingos išlaidos, siūlome atlikti namo energoauditą.

2

2. Ieškau sklypo namui statyti.

Sklypo parinkimas – labai atsakingas žingsnis. Sklypas nėra pigus pirkinys, todėl renkantis jį, be kainos būtina įvertinti daug kitų, pačių įvairiausių faktorių.
3

3. Reikalingas taupaus namo projektas.

Rengiant taupaus arba pasyvaus namo projektą, labai svarbi dalis yra jo įvertinimas pasyvaus namo projektavimo paketu.
4

4. ​Turiu projektą, bet prieš statant namą noriu patikrinti ar jis bus taupus.

Turintiems savo svajonių namo projektą, siūlome prieš pradedant statybas, patikrinti ar namas bus taupus.
5

5. Statau namą, bet apie jo taupumą pradėjau galvoti tik dabar.

Jei namo statybos darbai jau pradėti, tačiau nesate tikras ar jis bus taupus siūlome atlikti papildomą energoauditą.

Sertifikuoto pasyvaus namo vystytojo mokymai

Sertifikuoto pasyvaus namo vystytojo mokymai

Vasario 22 - 23 dienomis, Vilniuje.

Mokymai skirti projektų vykdytojams, rangovams, inžinieriams, vadovams ir kitiems specialistams, susijusiems su pastatų vystymu. Mokymų tikslas - perteikti pasyvaus pastato koncepciją, teorines žinias, iliustruojant praktiniais pavyzdžiais.


Sertifikuoto pasyvaus namo planuotojo mokymai

Sertifikuoto pasyvaus namo planuotojo mokymai

Sertifikuoto pasyvaus namo planuotojo kursai – tai puiki galimybė architektams, konstruktoriams, inžinieriams ir kitiems specialistams įgyti žinių, susijusių su energiškai efektyvių pastatų planavimu, projektavimu ir realizavimu.

Seminarai architektams

Seminarai architektams

Nacionalinė pasyvaus namo asociacija kartu su Lietuvos architektų rūmais organizuoja seminarus, skirtus architektams bei projektuotojams. Seminarų tema: Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai ir konstrukciniai sprendimai".

Naujas Europos Sąjungos susitarimas dėl energinio efektyvumo

Europos Sąjungos įstatymų leidėjai 2017 metų gruodžio 19 dieną priėmė bendrą susitarimą dėl pastatų energinio naudingumo direktyvos peržiūros. Direktyva pakoreguota taip, kad visi Europoje renovuojami pastatai iki 2050 metų pasiektų beveik nulinę emisiją (“nearly zero emissions”) .

Konkursas „Lietuvos BIM projektai“

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursas skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.

UAB „Saint-Gobain Statybos Gaminiai“ papildė asociacijos gretas

Asociacijos gretos plečiasi! Į Asociaciją įstojo UAB „Saint-Gobain Statybos Gaminiai" . „Saint-Gobain“, kaip pasaulio lyderė statybų rinkoje, remdamasi savo patirtimi ir inovacijų potencialu, kuria, gamina ir platina statybines medžiagas, siūlo naujoviškus sprendimus ir kartu atsako į pagrindinius mūsų laikų iššūkius: ekonomikos augimą, energijos taupymą ir aplinkos apsaugą.


A+ klasės iššūkiai naujai statomiems namams – jau nuo sausio

Pastatų energinio efektyvumo reikalavimai auga. Jau nuo sausio 1 d. naujai statomiems pastatams bus taikomi A+ klasės energinio naudingumo reikalavimai. Specialistai dalijasi patirtimi, kaip to pasiekti ir į ką atkreipti dėmesį.


Pirmasis Baltijos šalyse demonstracinis NT inovacijų projektas – „Aeronamai“

Nekilnojamojo turto vystymo kompanija CITUS pristato pirmąjį Lietuvoje ir visose Baltijose šalyse nekomercinį atvirą NT inovacijų projektą "Aeronamai". Projektas vystomas šalia vieno seniausių Europos S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Kaune.

Asociacijos nariai EJOT pristato naują vėdinamų (ventiliuojamų) fasadų konstrukciją CROSS-FIX.

CROSS-FIX yra pirmoji po fasadais montuojama konstrukcija, pagaminta iš 100 % nerūdijančiojo plieno, kurią galima naudoti tiek montuojant vertikalius, tiek ir horizontalius laikančiuosius profilius. Naudojant CROSS-FIX sistemą padidėja visos sistemos lankstumas, montuoti tampa lengviau.