Asociacijos naujokai davė priesaiką

Paskutinę birželio dieną Nacionalinė pasyvaus namo asociacija palydėjo šiaurietišku žingsniu. Birželio 30-ąją Aociacijos nariai rinkosi Verkių regioniniame parke paminėti, jau tradicija tapusios, „Naujoko dienos“.

Naujoko diena – tai vienas iš labiausiai pamėgtų Asociacijos narių renginių. Ši šventė – puiki proga susipažinti su naujai įstojusiais nariais, pasimatyti su senbuviais ir pabendrauti neformalioje aplinkoje. O kasmet į šventę susirinkę pasyvių pastatų šalininkai išbando aktyvias pramogas. Šį syk nariai išbandė šiaurietišką ėjimą.

Renginys vyko gamtos apsupty – Verkių regioniniame parke, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos kiemelyje, kur šventės svečius maloniai pasitiko vietos šeimininkė Dalia Juočerytė. Kiek vėliau, Vilniaus miesto svavivaldybės sveikatos biuro atstovė Simona Bobinaitė papasakojo apie šiaurietiško ėjimo privalumus bei pravedė treniruotę bei trumpą ekskursiją po Verkių regioninį parką.

„Naujoko diena“ taip pavadinta neveltui, mat tai šventė, kurioje galimybę savo veiklą pristatyti savo bičiuliams suteikiama naujai įstojusiems nariams. Tądien prisitatė net penkios įmonės: UAB „Marisa“, UAB „Citus Construction“, UAB „Langų gama“, UAB „Gamona“, UAB „Caparol“. Po pirsistatymų, naujokai iškilmingai perskaitė Asociacijos nario priesaiką, ją patvirtindami savo parašu.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!