Interjero tendencijos rudens sezonui - natūralumas ir jaukumas grįžta!

Kiekvienas naujas sezonas atnešą naujų vėjų, naujų idėjų, įkvepia kurti ir žinoma, skatina atnaujinti savo interjerą. Ruduo mus pasitinka spalvų, faktūrų, raštų gamomis, siūlo nebijoti išsiskirti, pamiršti nuobodų minimalizmą ir nebijoti derinti net ir to, kas iš pirmo žvilgsnio rodosi visai nedera tarpusavyje.

Spalvų mylėtojams šį sezoną nuskilo. Pilką, baltą, vienspalvį kiek nuobodoką interjerą keičia spalvos, žalia, burgundiška ir žinoma, žemės spalvos, būtent jos jūsų namams suteiks jaukumo. Niekas nepaneigs, kad savo namuose norime jaustis šiltai, patogiai ir jaukiai. Žalia spalvos derinys su natūraliu medžiu, oda ir žalvariu dominuos ne tik rudens, bet ir žiemos sezonu.Tendencingos bus ne tik spalvos, bet ir audiniai, tokie kaip veliūras, aksomas bei velvetas. Tai prabanga spinduoliuojantys audiniai, suteiksiantys jūsų aplinkai ne tik minėtos prabangos, bet ir jaukumo, minkštumo jausmą. Derinkite šiuos audinius kartu su neapdorotomis natūralios tekstūros medžiagomis, tam puikiai tiks medienos dekoracijos. Nevertėtų pamiršti ir keramikos ar metalo dekoracijų, jos taip pat puikiai dera kartu su aksominiais baldais, pagalvėlėmis, lovatiesėmis ar užuolaidomis. Namų jaukumui sukurti visai nebūtina pirkt naujos, daug kainuojančios aksomu dekoruotos sofos ar naujo fotelio, užteks vienos kitos pagalvėlės - tikrai daug neišleisite, tačiau atsinaujinsite. Dekoratyvinės pagalvėlės visuomet pagyvina interjerą. Ir tam nebūtina laukti naujo sezono!Viena ryškiausių šių metų tendencija - natūralumas. Jo norisi visur, tame tarpe ir interjere ar eksterjere. Jau minėti rusvi, žemės spalvų atspalviai, lino, natūralaus akmens ir medžio ar tekstilės gaminiai. Gyvendami tokioje aplinkoje mes pailsime, atsipalaiduojame, jaučiame tam tikrą ryšį su mus supančia gamta.

Šis ruduo atnešė ir actekų, afrikos motyvų bangą. Azijos, Afrikos etnokultūros motyvai dominuos ir interjere. Džiugu, kad šis sezonas atvėrė kelią skirtingų tekstūrų derinimui. Skirtingi raštai bei tekstūros jau seniai dominuoja mados bei stiliaus tendencijos, pagaliau jos įsivyravo ir interjero detalėse. Kuriant namus, visada kyla klausimas, kaip į vieną visumą sujungti ir suderinti skirtingus stilius. Turime atsakymą! Jei interjero platybės nėra jums lengvai prieinamos ar įdomios, rinkitės paprastus, vienspalvius baldus, jie visuomet bus tendencingi ir tarnaus jums ilgai, tačiau prie jų derinkite spalvotas, ryškesnias detales, žaismingą aplinką sukurkite mažomis detalėmis, tai gali būti ir dekoratyvinės pagalvėlės, ir paveikslai, veidrodžiai, įdomios užuolaidos, spalvotas kilimas ar netradicinis apšvietimas bei šviestuvas.Jeigu planuojate atnaujinti savo namų interjerą, nepamirškite, kad aklai vaikytis tendencijų neverta. Rinkitės tai, kas tinka jums, atraskite sau tinkančias idėjas, nebijokite išsiskirti, bet nepamirškite, kad ne jūs turite tarnauti daiktaims ir baldams, o jie jums. Visas tendencijas galite interpretuoti savaip, ieškokie sau tinkančių detalių, spalvų ir formų.

Kurkitės aplinką tokią, kurioje jausitės maksimaliai gerai, juk tai jūsų namai, tik jūs galite nuspręsti kokiomis tendencijomis vadovautis!