Kaip pastatų energetinė analizė gali tausoti energiją ir pinigus

2011 metais Lietuva įsipareigojo įgyvendinti naują energetikos strategiją, siekiančią kasmet sumažinti vartojimą 1,5 % iki 2020 metų. 40 % iš šių sutaupymų turi būti pasiekta pastatų sektoriuje. IES ir „Inteligent BIM Solutions” kviečia birželio 4 dieną į seminarą: „Kaip pastatų energetinė analizė gali tausoti energiją ir pinigus“.

Renginio metu bus pristatomi: – realūs įgyvendintų projektų pavyzdžiai, kur energetinė analizė padėjo sumažinti išlaidas ir tausoti energiją, taip pat padėjo užtikrinti komfortiškas sąlygas; – procesų eiga – kaip plėtoti pastato (naujo arba esamo) projektą nuo koncepcijos iki detalių sprendimų, pasitelkiant 3D modeliavimą ir gaunant objektyvų rezultatą iki statybų pabaigos; – BREEAM, LEED, DGNB ir kitos sertifikavimo schemos, įrodančios pastato tvarumą.
Pastatų efektyvumo analizė padės jums numatyti, KAIP sumažinti energijos suvartojimus, KIEK tai kainuos ir KIEK sutaupymai gali sumažinti eksploatacines išlaidas jums arba jūsų klientui.

Renginys vyks „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje, birželio 4 dieną, nuo 13 valandos.

Seminaras nemokamas Registracija norintiesiems dalyvauti – el. paštu info@ibimsolutions.com Registracija iki gegužės 29 dienos.

Išsamesnę informaciją ir renginio programą rasite čia: http://ibimsolutions.lt/new/gravity-landing/kaip-pastatu-energetine-analize-gali-tausoti-aplinka-energija-ir-pinigus/