Pardavimų mokymai: taip reikia dirbti su paroda Vokietijoje, tarptautinės ir regioninės parodos

Vokietija yra didžiausia realizavimo rinka Europoje ir parodų šalis numeris 1 pasaulyje. Sėkmingam dalyvavimui pardavimo pokalbiuose ir parodose Vokietijoje Lietuvos specialistai turi būti gerai pasiruošę. Vokietijos verslo kultūra daugeliu atžvilgių skiriasi nuo lietuvių. Konkurencija taip pat yra žymiai didesnė. Neatitikus savo potencialaus kliento lūkesčius, prarandamos galimybės. Seminaras paruoš dalyvavimui parodose ir pardavimo pokalbiuose. Kokios priemonės yra svarbios? Kaip turi būti paruošti darbuotojai? Kaip svarbu yra vokiečių kalba? Į ką dėmesį kreipia Vokietijos verslininkai? Kokius jie užduoda klausimus? Kaip dirbti vėliau?

Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta kompaktiškoje mokymų programoje. Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus mažoje grupėje, pasikeisti patirtimi bei gauti patarimų iš mūsų ekspertės. Taigi, Jūs būsite geriau pasirengę savo veiklai Vokietijoje nei anksčiau ir galėsite sėkmingai bei tikslingai veikti.

Kada: 2016 m. balandžio 28 d., 13.00-16.30 val.
Kur: AHK rūmuose, Vinco Kudirkos g. 6, 2-as aukštas, Vilnius
Tikslinė grupė: seminaras skirtas įmonių vadovams, pardavimo vadovams, rinkodaros vadovams, darbuotojams, kurie ruošia parodas ir jose dalyvauja, taip pat tiems, kurie dar tik planuoja užmegzti verslo ryšius su Vokietija.
Kalba: Lietuvių.
Lektorė: Neringa Romanovskaja
Dalyvio mokestis: 99 eurai + PVM (AHK rūmų nariams – 20 % nuolaida).

Seminaro programa:

13.00 – 14.45 val. – Mokymai
Pasiruošimas tarptautinei parodai, įvaizdis ir komunikacija, įmonės internetinio puslapio analizė, kvietimai, darbas stende, stendo galimybių išnaudojimas, kūno kalba, elgesys, lankytojų srauto valdymas.
14.45 -15.00 val. – Kavos pertrauka
15.00 -16.30 val. – Mokymai
Tarptautinis bendravimas – ką reikia žinoti bendraujant su Vokietijos partneriais, klausimynas potencialiam klientui, veiksmai po parodos, bendravimo rekomendacijos, laiškas potencialiam klientui.

Lektorė:
Neringa Romanovskaja
Tarptautinio lygio verslo procesų ekspertė-konsultantė, specializuojasi pardavimo proceso kūrime bei valdyme, padeda optimizuoti verslo valdymą tarptautinėse bei vietinėse kompanijose, „Solution Selling” ekspertė, „Sales Performance International” partnerė.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį, spauskite čia.