Statybų paroda "Resta 2018"

Šiais metais didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinė statybų parodoje, skirtoje visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems dalyvavo 500 dalyvių iš Lietuvos ir 18 užsienio valstybių. Paroda sulaukė net 42 000 lankytojų - architektų, dizainerių, statybų verslo ir savivalybių atstovų, verslininkų, specializuotų statybos mokyklų dėstytojų ir studentų, privačių klientų ir vartotojų ne tik Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių, ES šalių. Parodos plotas net 32 500 kv. m. Parodoje surengta 50 renginių ir išrinktas įspūdingiausių dalyvių ekspozicijų penketukas.

Jau antrą kartą vykusio konkurso metu buvo išrinktos ir apdovanotos įspūdingiausias ekspozicijas parodoje parengusios bendrovės, architektai/projektuotojai, įrengę nominuotas ekspozicijas bei geriausių ekspozicijų kūrėjai (kūrėjo kategorija).

Parodos RESTA 2018 tema – UNIVERSALI STATYBA, todėl vienas iš vertinimo kriterijų – universalaus dizaino principai (teisingai panaudotas plotas, patogus prekių, gaminių pristatymas/pasiekimas ir pan.). Kiti vertinimo kriterijai: išradingumas, estetiškumas, originalumas, profesionalumas, komunikacijos efektyvumas, paveikumas, identifikavimas/koncepcijos aiškumas, kokybė, interaktyvumas, paveikumas/įtaigumas, ambicingumas informacijos aiškumas, įsimintinumas.

„Įspūdingiausiomis parodos RESTA ekspozicijomis“ šiemet pripažintos:

  • Įmonės „DANFOSS“ (vadovas Lietuvoje Darius Gagys) ekspozicija, kurią sukūrė bendrovės „MDPro“ projektų vadovas Mantas Danilevičius ir dizaineris Mindaugas Žukauskas
  • Įmonės „ARKAM“ (gamybos direktorius Audrius Šeikys) ekspozicija, kurios autorius – A. Šeikys.
  • Įmonių („Schiedel“, „Icopal“ ir „Monier“) grupės BMI ekspozicija (vadovas Eduardas Jurevičius). Ekspozicijos autorė – BMI pardavimų koordinatorė Neringa Kubiliūtė.
  • Įmonės „Robert Bosch“ (vadovas Kaspars Kalvisis) ekspozicija, kurios autorius – dizaineris Maris Daija.

Sveikiname Asociacijos narius "Danfoss" su įvertinimu!