Naujiena projektuotojams – KOMFOVENT įskiepis „Autodesk Revit“ programoje!

KOMFOVENT įskiepis

„Autodesk Revit“ tampa populiaria ir plačiai naudojama projektavimo bei dokumentacijos programa. UAB KOMFOVENT siekdama dar labiau pagreitinti bei supaprastinti projektuotojų darbą nuo š.m. gegužės pristato specialų KOMFOVENT įskiepį, skirtą vėdinimo įrenginių projektavimui. KOMFOVENT įskiepis susideda iš dviejų dalių – Verso Pro ir Komfovent HUB.

BIM ir Autodesk Revit

BIM kūrimui naudojami „Autodesk Revit“ projektavimo programos „protingi“ 3D parametriniai elementai, turintys savyje visą reikiamą informaciją. Duomenys yra apjungiami į duomenų bazes, o tai leidžia bet kuriuo momentu gauti elementų kiekių ir jų parametrų skaičiavimus, atlikti galimų kolizijų tarp skirtingų projektinių dalių patikrinimą, sukurti pjūvius bei vizualizacijas ir visam statiniui, ar atskiriems jo elementams. Tai įgalina skirtingų dalių projektuotojus (architektus, konstruktorius, inžinierius, vėdinimo specialistus ir t.t.) dirbti lygiagrečiai, nesibaiminant dėl pakeitimų ar derinimų.

Kaip įsidiegti ir naudoti įskiepį, daugiau informacijos rasite čia: http://www.komfovent.com/lt/news/naujiena-projektu...