Skaitmeninė statyba 2022 Vilnius“

Kviečiame dalyvauti jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“!

Šių metų konferencijos tema: „Skaitmeniai duomenys: Įgyvendinkite tai lengviau naudodami OpenBIM”. Renginio metu Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai dalinsis savo įžvalgomis, patirtimi bei diskutuos apie skaitmeninių duomenų svarbą, statinio informacinio modeliavimo (BIM) taikymą ir OpenBIM naudojimą, statybos leidimų išdavimo procesų tobulinimą, išmanių ir tvarių miestų kūrimą bei reikalingus pokyčius, norint siekti pažangos ir skaitmenizuoti Lietuvos statybų sektorių.

Konferencijos atidarymo metu sveikinimo kalbą tars LR Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, statybų skaitmenizacijos evoliucija Lietuvoje apžvelgs Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas ir „Skaitmeninė statyba“ Dalius Gedvilas, statybų skaitmenizacijos teisinio reguliavimo pokyčius pristatys Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vadovas Dainius Čergelis, o tarptautine patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais dalinsis Petri Kokko (CEO, „M.Sc (Arch)“, „Sova3D Oy“) iš Suomijos, Maarten Res (CEO, FUTURE INSIGHT GROUP) iš Olandijos, Dr.-Ing. Marc Wenner iš Vokietijos ir Kevin Bauer („Siemens”) iš Šveicarijos.

Konferencijos „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ akcentas – panelinė diskusija, kurioje ekspertai diskutuos apie tai, ar galime sutrumpinti statybos leidimų išdavimo trukmę. Diskusijoje dalyvaus Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas ir „Skaitmeninė statyba“ Dalius Gedvilas, LR Aplinkos viceministrė Daiva Veličkaitė-Matusevičė, Vilniaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas ir miesto plėtros departamento direktorius Mindaugas Pakalnis bei Petri Kokko iš Suomijos.