Sertifikuoto PASYVAUS NAMO projektuotojo mokymai

----------------


NPNA kartu su Vokietijos Passivhaus institutu siūlo unikalią galimybę įgyti kvalifikaciją, dalyvaujant sertifikuoto Pasyvaus Namo projektuotojo mokymuose.

Sertifikuoto pasyvaus namo projektuotojo 7 dienų kursai – tai puiki galimybė architektams, konstruktoriams, inžinieriams ir kitiems specialistams tobulinti žinias, susijusias su energiškai efektyvių pastatų planavimu, projektavimu ir realizavimu. Mokymų metu būsite supažindinti su NAUJAUSIA specialia pasyvių pastatų projektavimo/skaičiavimo (PHPP9) programa, įsisavinsite Pasyvaus Namo projektavimo principus.Ką gausiu mokymų metu?

 • Patirtį ir žinias kaip suplanuoti, suprojektuoti ir realizuoti Pasyvų namą!
 • Galimybę tapti savo srities profesionalais, projektuojančiais nepriklausomą vertinimą turinčius pastatus;
 • TARPTAUTINĮ sertifikatą populiarų visame pasaulyje;
 • Išsamią teorinę medžiagą (anglų kalba), galimybę klausyti dėstomą medžiagą lietuvių kalba (sinchroninis vertimas);
 • NAUJAUSIĄ PHPP9 projektavimo/skaičiavimo/vertinimo asmeninę, licencijuotą programą , su kuria kursų metu mokysitės dirbti;
 • Konsultuotis dėl esamų ar planuojamų projektų;
 • Jūsų sertifikatas bus įtrauktas į tarptautinę „sertifikuotų pasyvaus namo planuotojų“ bazę - www.passivhausplaner.eu;
 • Pažintį su savo srities profesionalais lektoriais ir praktikais iš Vokietijos, Austrijos, Slovakijos ir kitų šalių.

Mokymų kursų programa:

 • Pasyvaus namo standartas
 • Pasyvaus namo pastato apvalkalas
 • Vėdinimas pasyviame name
 • Šildymo sistemos pasyviame name
 • Esamo namo pavertimas pasyviu namu/renovacija
 • Projekto įgyvendinimas pagal planą
 • NAUJAUSIAS Pasyvaus namo projektavimo paketas (PHPP9)
 • Pasyvaus namo ekonominis pagrindimas
 • Repetitoriumas
 • Egzaminas

*Daugiau apie programą skaitykite apačioje.

Lektoriai

Kursus veda ilgametę patirtį turintys specialistai praktikai iš Vokietijos, Austrijos, Slovakijos, Latvijos. Lektoriai mokymų dalyviams pateikia medžiagą apie: šilumos tiltelius, sandarumo svarbą, langus, duris, vėdinimo įrenginius, šilumos generatorius, energijos balansą, kuris apskaičiuojamas su pasyvaus namo projektavimo programa (PHPP9).

Mokymų kaina

Mokymai vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą, egzamino bilietai lietuvių/anglų kalbomis

7-ių dienų mokymų kaina – 2750 EUR (egzamino kaina įskaičiuota).

Egzaminą galima laikyti ir nelankius kursų. Egzamino kaina 550 Eur.

*NPNA nariams, studentams ir ŠVOK specialistams yra taikoma -20% nuolaida.

*Vertingas sertifikatas

Passivhaus Institutas yra nepriklausoma institucija, kuri turi teisę išduoti sertifikatus pasyvaus namo planuotojams. Sertifikatas „Sertifikuotas pasyvaus namo planuotojas“ yra dokumentas, įrodantis, kad Jūsų žinios atitinka pasyviam namui keliamus reikalavimus ir Jūs turite teisę projektuoti ir statyti energetiškai efektyvius namus.Plačiau apie mokymų programą:

Pasyvaus namo standartas

Tai įvadinis seminaras, kurio metu nagrinėjami svarbiausi energiškai efektyvios statybos pagrindai, pradedant nuo pasyvaus namo idėjos, konstrukcijų ir namo technikos koncepcijos baigiant energijos nuostolių apskaičiavimu PHPP programa.

Pasyvaus namo pastato apvalkalas

Čia supažindinama su svarbiausiais komponentais, norint pastatyti sandarų ir gerai izoliuotą pastatą, t. y. su sienomis, stogais, pamatais, langais, jų stiklinimu ir durimis, atsižvelgiant į jų U-vertę, vidaus paviršių temperatūras, santykinę drėgmę, sandarumą, akumuliacines savybes, komfortą.

Vėdinimas pasyviame name

Šių užsiėmimų metu susipažinsite su priverstinio vėdinimo įrengimu pasyviame name bei komfortiško mikroklimato užtikrinimu patalpose.

Šildymo sistemos pasyviame name

Jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis šildymo sistemomis bei karšto vandens paruošimo būdais pasyviuose namuose

Esamo namo pavertimas pasyviu namu/renovacija

Šiame seminare bus nagrinėjami esamų pastatų apšiltinimo būdai, šalčio tiltų sumažinimas, sandarumo užtikrinimas, langai, šiltinimas iš vidaus. Didelis dėmesys bus skiriamas energijos taupymui.

Projekto įgyvendinimas pagal planą

Šio seminaro metu daugiausiai dėmesio bus skiriama pasyvaus namo kokybės užtikrinimui, sandarumo testų atlikimui, statybos eigai ir pastato paruošimui eksploatacijai.

NAUJAUSIAS pasyvaus namo projektavimo paketas (PHPP9)

PHPP yra specialiai pasyviems pastatams sukurta programa, kuri užtikrina pastatų energijos efektyvumą. Ši programa yra išbandyta ir pagrįsta pastatų energetinių charakteristikų skaičiavimo metodais.

Šios programos pagalba galima paprastai ir aiškiai atlikti kokybės užtikrinimo reikalaujančius skaičiavimus. Į programą yra įtraukti tokie rodikliai, kaip: langai, šiluma, priverstinis vėdinimas, saulės ir šešėlių įtaka, karštas vanduo, metiniai šilumos poreikių skaičiavimai.

Pasyvaus namo ekonominis pagrindimas

Daugelis atliktų tyrimų rodo, kad pasyvaus namo standartą galima pagrįsti ekonomiškai. Šiame seminare bus išdėstyta, kaip prieš planuojant statyti pasyvų namą, apskaičiuoti statybos, eksploatacijos išlaidas. Bus pateiktas investicijų skaičiavimas remiantis skirtingais metodais, tokiais kaip: amortizacijos, kapitalo nuvertėjimo bei investicijų grąžą per sąnaudas šildymui.

Repetitoriumas

Tai viso praėjusio kurso apžvalga bei įgūdžių įtvirtinimas. Dar kartą apžvelgiami pasyvaus namo teoriniai ir praktiniai aspektai, planavimo pagrindai. Taip pat tai yra tarsi trumpa įžanga į egzaminą.