UAB Gildera - viena patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje

Norime pasidžiaugti, kad Asociacijos nariai UAB Gildera, pagal Revizitai.lt puslapio vertinimus, 2017 metais pateko tarp 5 % patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP įmonių.

UAB Gildera Generalinis direktorius ir visi įmonės darbuotojai džiaugiasi Rekvizitai.lt internetinio puslapio įvertinimu, 2017 metais patekus tarp 5 % patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP įmonių.

Šis įvertinimas parodo UAB Gildera stabilumą bei stiprina išorinį pasitikėjimą įmone. Toks įvertinimas padeda pritraukti daugiau naujų rinkų Lietuvoje bei užsienio šalyse. Potencialūs klientai, gali būti užtikrinti, kad UAB Gildera geba vykdyti savo finansinius įsipareigojimus klientams bei partneriams. Top 2017 company įvertinimas padeda reprezentuoti skaidrų verslą, kokurencingumą, atskomybę bei pagarbą savo verslo aplinkai ir įstatymams, įspūdžiais apie apdovanojimą dalinosi įmonės marketingo vadovė Inga Stadalninkaitė


Sveikiname UAB Gildera įgyvendinus savo tikslą – klientui pateikti kokybišką, ilgaamžį produktą už optimalią kainą ir pranokti kiekvieno užsakovo lūkesčius gaminių ir paslaugų kokybe. Skatiname stengtis ir tobulėti ateityje!