Naujoko diena 2018 !

Rugsėjo 6-ąją dieną Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos nariai rinkosi paminėti, jau tradicija tapusios, „Naujoko dienos“.


Renginys vyko gamtos apsupty – UAB Transekspedicija sporto ir poilsio teritorijoje, kur šventės svečius maloniai pasitiko vietos šeimininkai Vidmantas Pelėda, Kęstutis Balčiūnas ir Audrius Puskunigis. Šventė prasidėjo ekskursija po UAB Transekspedicija teritoriją ir logistikos centrą. Šeimininkai papasakojo, jog įmonė įkurta 1990 metais, joje dirba virš 340 aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir ji valdo daugiau nei 300 automobilių parką bei daugiau kaip 35.000m2 sandėliavimo ir biuro patalpų. Įmonė teikia tarptautinių pervežimų, krovinių sandėliavimo, perkrovimo, 3 PL, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Įmonė vykdo logistikos centro plėtrą, po kurios 2020 metais rinkai bus pasiūlyta 30.000m2 A+ energetinės klasės sandėlių. Įmonės teritorijoje įrengta nuostabi poilsio zona su išpuosėlėtais augalais ir gėlynais bei pedantiškai prižiūrėtomis sporto aikštelėmis, kurias sporto rungtyse išbandė šventės dalyviai.

Naujoko diena – tai vienas iš labiausiai pamėgtų Asociacijos narių renginių. Ši šventė – puiki proga susipažinti su naujai įstojusiais nariais, pasimatyti su senbuviais ir pabendrauti neformalioje aplinkoje. O kasmet į šventę susirinkę dalyviai išbando aktyvias pramogas. Šį sykį nariai išbandė badmintoną, smigį ir golfą. Labiausiai pasižymėję buvo apdovanoti:

Nominacijos:

,,Taiklioji akelė’’ - Smiginio rungties nugalėtojas Mindaugas Byla, UAB Teknos

,,Stiprioji rankelė’’ – Golfo rungties nugalėtojas Aurimas Bagdonavičius, UAB Krimelte (PENOSIL)

,,Energingiausieji’’ - Badmintono rungties nugalėtojai: Darius Radėnas, UAB EJOT ir Vytas Sirtautas, UAB INHUS Engineering.

„Naujoko diena“ taip pavadinta ne veltui, mat tai šventė, kurioje galimybę savo veiklą pristatyti savo bičiuliams suteikiama naujai įstojusiems nariams. Tądien prisistatė net penkios įmonės: UAB Tvirtinimo centras (Moderni izoliacija), UAB Bang&Bonsomer, UAB Teknos, UAB Krimelte (Penosil) ir UAB Ejot. Po prisistatymų, naujokai iškilmingai perskaitė Asociacijos nario priesaiką, ją patvirtindami savo parašu.

Nepaprastai džiaugiamės, kad turime galimybę kurti tokią šaunią ir aktyvią bendruomenę!

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Ir ypatingai dėkojame UAB Transekspedicijai už šiltą priėmimą!